Pedagogové

Zjisti, kdo tě bude učit nebo si domluv konzultaci s vyučujícím předmětu. Konzultaci si vždy domluv předem!
Bos Petr, Ing.
pedagog, garant předmětu Základy elektrotechniky, správce učeben A701 a B507, metodik BOZP a požární preventista
zkratka
BOS
kabinet
B407
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
ELA, ELT, ELZ, MEC, TED
Břežná Pavlína, Ing.
pedagog, asistent pedagoga
zkratka
BRE
kabinet
A407
konzultační hodiny
po 14.25 - 15.25
vyučované předměty
KAP
Családiová Irena, Mgr.
pedagog, garant předmětu Chemie a ekologie, enviromentální koordinátor
zkratka
CSA
kabinet
B307
konzultační hodiny
út 7.10 – 7.55
vyučované předměty
CHK, MAS, MAT
Drahošová Lenka, Mgr.
pedagog, vernisáže v ŠIC
zkratka
DRA
kabinet
A401
konzultační hodiny
st 13.40 – 14.30
vyučované předměty
CJL, DEJ
Gibalová Helena, Mgr.
pedagog, vedoucí předmětové komise společenských věd, garant předmětu Dějepis, správce sbírky Dějepis, kulturní akce
zkratka
GIB
kabinet
B511
konzultační hodiny
čt 13.45 – 14.30
vyučované předměty
CJL, DEJ
Gogolka Karel, Ing.
pedagog, garant předmětů Elektrická zařízení a Elektrotechnická měření, správce sbírky elektrolaboratoře, správce učeben B506 a B607, organizace SOČ
zkratka
GOG
kabinet
B504
konzultační hodiny
po 7.10 - 7.55
vyučované předměty
ELA, ELT, ELZ, PRA
Golembiovská Anna, Ing.
pedagog, vedoucí předmětové komise ICT předmětů, správce učebny A808
zkratka
GOL
kabinet
B611
konzultační hodiny
út 14.25 - 15.25
vyučované předměty
OPS
Gottfried Lukáš, Mgr.
pedagog
zkratka
GOT
kabinet
B608
konzultační hodiny
dle domluvy
vyučované předměty
KAP
Halšková Jarmila, Mgr.
pedagog, zástupce ředitele pro pedagogickou práci, člen rozvrhové komise
zkratka
HAL
kabinet
A604
konzultační hodiny
dle domluvy
vyučované předměty
ZPR
Helsteinová Vladimíra, Mgr.
pedagog, garant předmětu Matematika, správce sbírky Matematika
zkratka
HEL
kabinet
B307
konzultační hodiny
pá 7.10 – 7.55
vyučované předměty
MAS, MAT
Holá Silvie, Mgr.
pedagog, správce učebny B302, koordinátor projektu Erasmus+
zkratka
HOL
kabinet
A409
konzultační hodiny
út 14.45 - 15.30
vyučované předměty
ANJ, CJL
Hubáček Jakub, Mgr.
pedagog, olympiáda Fyzika
zkratka
HUB
kabinet
C212
konzultační hodiny
po 7.10 – 7.55
čt 14.30 - 15.15
vyučované předměty
FYZ, TEV
Hudecová Lenka, Mgr.
pedagog, sportovní akce školy, garant předmětů Kancelářské aplikace a Tělesná výchova
zkratka
HUD
kabinet
C311
konzultační hodiny
po 14.25 - 15.25
vyučované předměty
ICT, KAP, TEV
Hvizdák Ladislav, Ing.
pedagog
zkratka
HVI
kabinet
A706
konzultační hodiny
út 14.25 - 15.25
vyučované předměty
TVP
Charvátková Jana, Ing.
pedagog, garant předmětu Technická dokumentace, správce učebny B405
zkratka
CHA
kabinet
B407
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.30
vyučované předměty
ICT, KAP, POG, PPP, TED
Kačerovský Antonín, Mgr.
pedagog, garant předmětů Webové aplikace a Základy webových aplikací, správce učebny A802
zkratka
KAC
kabinet
A406
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.30
vyučované předměty
PRG, WEA, ZWA
Kačmařík Jiří, Ing.
pedagog, garant předmětu Síťové technologie
zkratka
KKK
kabinet
A406
konzultační hodiny
út 15.00 - 15.45
vyučované předměty
SIT, TVP, ZST
Kolář Jakub, Ing., Ph.D.
pedagog
zkratka
KOL
kabinet
A403
konzultační hodiny
út 14.25 - 15.10
vyučované předměty
ZST
Kozáková Daniela, Mgr.
pedagog, výchovný poradce
zkratka
KOA
kabinet
A605
konzultační hodiny
čt 11.00 - 13.30
pá 8.00 - 10.30
vyučované předměty
OBN, TEV
Krusberská Ivana, Ing.
pedagog, garant předmětů Ekonomika a Informační a komunikační technologie
zkratka
KRB
kabinet
B407
konzultační hodiny
st 14.30 - 15.30
vyučované předměty
EKO
Kubíčková Marie, Mgr.
pedagog, vedoucí předmětové komise přírodovědní, garant předmětu Fyzika, správce sbírky Fyzika, správce učebny Fyziky - C208 a C209, praxe PřF OU, logické soutěže, olympiáda Matematika, matematické soutěže
zkratka
KUB
kabinet
C211
konzultační hodiny
čt 14.30 – 15.15
vyučované předměty
MAS, MAT
Kubinová Vlasta, Mgr.
pedagog, garant předmětů Programování a Základy programování, správce učebny A710, koordinátor tematických plánů
zkratka
KUI
kabinet
B503
konzultační hodiny
út 7.15 - 7.55
vyučované předměty
DAS, PRG
Lacková Martina, Ing.
pedagog, garant předmětů Počítačové aplikace a Počítačová podpora projektování, správce učebny B609, člen rozvrhové komise
zkratka
LAC
kabinet
B612
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
POA, PPP, PRA, ZAP
Lukášová Hana, Ing.
pedagog, správce učebny B510, olympiáda anglický jazyk
zkratka
LUK
kabinet
B512
konzultační hodiny
st 14.30 - 15.15
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Luptáková Monika, Ing.
pedagog, garant předmětů Číslicová technika a Základy elektrotechniky
zkratka
LUP
kabinet
C112
konzultační hodiny
čt 14.30 - 15.15
vyučované předměty
CIT, ELT, TVP, ZAE
Martináková Renáta, Ing.
pedagog, koordinátor projektu Erasmus+, správce učebny B508
zkratka
MAR
kabinet
B512
konzultační hodiny
po 14.45 - 15.30
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Mazurek Ondřej, Mgr.
pedagog
zkratka
MAZ
kabinet
B608
konzultační hodiny
čt 14.40 - 15.40
vyučované předměty
PRI, ZPR
Merta Daniel, Mgr.
pedagog, správce učebny B604, správce systému Moodle, správce technického provozu ICT
zkratka
MER
kabinet
A805
konzultační hodiny
st 14.25 - 15.10
vyučované předměty
ELT, MEC, PRA
Miarka Rostislav, RNDr., Ph.D.
pedagog, zástupce ředitele pro provozní činnost, správce učebny B405, správce webových stránek školy
zkratka
MIA
kabinet
A603
konzultační hodiny
dle domluvy
vyučované předměty
PRI, WEA
Mlejnecká Lucie, Mgr.
pedagog, správce učebny fyziky, fyzikální olympiáda
zkratka
MLE
kabinet
B307
konzultační hodiny
--- (MD)
vyučované předměty
FYZ, MAT
Mrázková Jitka, RNDr.
pedagog
zkratka
MRA
kabinet
A702
konzultační hodiny
po 14.50 - 15.35
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Mück Martin, Mgr.
pedagog, správce sbírky mikroprocesory RC Didactic, správce učeben A704 a B603
zkratka
MUC
kabinet
A703
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
ELA, PRA, TVP
Müller Petr, Mgr.
pedagog, garant předmětu Elektrotechnologie, správce zámečnícké dílny C014 a C015
zkratka
MUL
kabinet
C112
konzultační hodiny
st 14.25 - 15.10
vyučované předměty
ELG, MEC, PRA, ZAE
Návrat Václav, Mgr.
pedagog, garant předmětů Kybernetická bezpečnost, Síťové technologie, Virtualizační a cloudové systémy a Základy síťových technologií, manažer kyberbezpečnosti
zkratka
NAV
kabinet
A407
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
KBE, SIT, VCS, ZST
Němec Martin, Ing., Ph.D.
pedagog
zkratka
NEM
kabinet
B611
konzultační hodiny
dle domluvy
vyučované předměty
POG
Nevlud Pavel, Ing.
pedagog
zkratka
NEV
kabinet
A403
konzultační hodiny
čt 14.25 - 15.25
vyučované předměty
SIT, ZST
Nezmar Adam, Bc.
pedagog
zkratka
NEZ
kabinet
B608
konzultační hodiny
pá 14.30 - 15.30
vyučované předměty
ICT, PRG, ZPR, ZWA
Nowak Radek, Mgr.
pedagog, člen rozvrhové komise
zkratka
NOW
kabinet
C312
konzultační hodiny
čt 14.25 - 15.25
vyučované předměty
DAS, PRG, ZDA, ZPR
Obajtek Adam, Mgr.
pedagog, správce učebny B509
zkratka
OBA
kabinet
B512
konzultační hodiny
st 7.10 - 7.55
vyučované předměty
OBN, ANJ, SAJ
Patschka Jan, Ing.
pedagog, garant předmětů Počítačové sítě a Technické vybavení počítačů, správce sbírky Informační a komunikační technologie, správce učebny A411, vedoucí ŠIC, metodik ICT
zkratka
PAS
kabinet
A307
konzultační hodiny
čtvrtek 14.00 - 14.45
vyučované předměty
KBE, OPS, TVP
Pavlová Pavlína Ing.
pedagog, garant předmětů Elektrické stroje a přístroje, Praxe a Silnoproudá zařízení, správce sbírky elektro, správce učebny B404, koordinator souvislé praxe 2. a 3 ročníků, koordinátor exkurzí, spolupráce s ČEZ a dalšími firmami
zkratka
PAV
kabinet
A603, B407
konzultační hodiny
čt 14.25 - 15.10
vyučované předměty
ELA, ESP, SIZ
Pečtová Alena, Mgr.
pedagog, správce sbírky Anglický jazyk
zkratka
PEC
kabinet
A409
konzultační hodiny
st 7.10 - 7.55
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Plačková Aneta, Mgr.
pedagog
zkratka
PLO
kabinet
B612
konzultační hodiny
st 14.30 – 15.15
vyučované předměty
CJL, ANJ, SAJ
Pohludka Jiří, Mgr.
pedagog, garant předmětu Průmyslová informatika, správce sbírky elektronika, správce učeben B406 a B505
zkratka
POH
kabinet
A805
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
MEC, PRA, PRI
Polák Eduard, Ing.
pedagog
zkratka
POA
kabinet
B504
konzultační hodiny
út 14.30 - 15.15
vyučované předměty
MEC, PRA
Poloch Petr, Ing.
pedagog, garant předmětů Elektroenergetika a Základy projektování, správce učebny B606
zkratka
POC
kabinet
B407
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
EEG, MEC, PRA, ZAP
Pospěch Zbyněk, Ing.
pedagog, ředitel školy
zkratka
POS
kabinet
A611
konzultační hodiny
dle domluvy
vyučované předměty
OPS
Procházková Martina, Mgr.
pedagog, enviromentální koordinator
zkratka
PRO
kabinet
C211
konzultační hodiny
út 7.10 – 7.55
vyučované předměty
CHK, MAS, MAT
Přindiš Aleš, Ing.
pedagog, garant předmětu Elektronika
zkratka
PRI
kabinet
A702
konzultační hodiny
čt 14.30 - 15.15
vyučované předměty
ELA, ELR, MEC
Revendová Renáta, Ing.
pedagog, garant předmětů Databázové systémy a Základy databází, správce učebny A402, koordinátor školního vzdělávacího programu, koordinátor projektu "Šablony"
zkratka
REV
kabinet
A409
konzultační hodiny
čt 7.15 - 7.55
vyučované předměty
DAS, ZDA
Richterová Dajana, Mgr.
pedagog
zkratka
RIC
kabinet
B512
konzultační hodiny
st 7.10 - 7.55
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Slezák Jan, Ing.
pedagog, garant předmětu Počítačová grafika, správce učebny A807
zkratka
SLE
kabinet
C212
konzultační hodiny
po 14.25 - 15.10
vyučované předměty
ICT, POG, TVP
Smyčková Renáta, Ing.
pedagog, vedoucí komise elektrotechnických předmětů, garant předmětů Automatizační technika, Elektrotechnika a Mechatronika
zkratka
SMY
kabinet
B503
konzultační hodiny
st 7.10 - 7.55
vyučované předměty
ATT, ELA, ELT, MEC
Sousedík Miroslav, Bc.
pedagog, správce sbírky elektroinstalační panely, správce učebny C108
zkratka
SOU
kabinet
C212
konzultační hodiny
út 7.10 - 7.55
vyučované předměty
MEC, PRA
Šeligová Darja, Mgr.
pedagog, garant předmětu Český jazyk, správce sbírky Český jazyk, olympiáda Český jazyk
zkratka
SEL
kabinet
B511
konzultační hodiny
pá 13.45 – 14.30
vyučované předměty
CJL
Tesař Radek, Mgr.
pedagog, předseda ČMOS při SPŠ, vedoucí sportovní haly, správce sbírky Tělesná výchova
zkratka
TES
kabinet
C311
konzultační hodiny
út 8.00 – 8.45
út 13.40 – 14.25
vyučované předměty
OBN, TEV
Zapletal Ivo, Ing.
pedagog, školní metodik prevence
zkratka
ZAP
kabinet
B611
konzultační hodiny
po 14.25 - 15.25
st 14.25 - 15.25
vyučované předměty
POG, PRI, ZPR
Závadská Anna, Ing.
pedagog, správce učebny A803
zkratka
ZAV
kabinet
B612
konzultační hodiny
st 14.30 - 15.15
vyučované předměty
POA, PPP, ZAP
Závodná Lenka, Ing.
pedagog, garant předmětu Operační systémy, správce učebny A708, organizace soutěží v oblasti ICT
zkratka
ZAD
kabinet
A406
konzultační hodiny
st 14.25 - 15.25
vyučované předměty
OPS
Zelenková Denisa, Mgr.
pedagog, vedouci komise cizích jazyků, garant předmětů Anglický jazyk a Občanská nauka, správce sbírky Občanská nauka, správce učeben B205 a B402
zkratka
ZEL
kabinet
A401
konzultační hodiny
po 14.30 - 15.15
vyučované předměty
ANJ, SAJ

 

Zkratky předmětů

  • AEL - Aplikovaná elektronika
  • AET - Aplikovaná elektrotechnika a elektronika
  • ANJ - Anglický jazyk
  • ASE - Anglický seminář
  • ATT - Automatizační technika
  • AUT - Automatizace
  • CAD - CAD systémy
  • CIT - Číslicová technika
  • CJL - Český jazyk a literatura
  • DAS - Databázové systémy
  • DEJ - Dějepis
  • EEG - Elektroenergetika
  • EEM - Elektronika a elektrotechnická měření
  • EKO - Ekonomika
  • ELA - Elektrotechnická měření
  • ELG - Elektrotechnologie
  • ELM - Elektrická měření
  • ELR - Elektronika
  • ELT - Elektrotechnika
  • ELZ - Elektrická zařízení
  • EPO - Elektronické počítače
  • ERZ - Elektronická zařízení
  • ESP - Elektrické stroje a přístroje
  • FYZ - Fyzika
  • CHK - Chemie a ekologie
  • ICT - Informační a komunikační technologie
  • KAP - Kancelářské aplikace
  • KBE - Kybernetická bezpečnost
  • MAS - Matematický seminář
  • MAT - Matematika
  • MEC - Mechatronika
  • MIT - Mikroprocesorová technika
  • MSE - Matematický seminář
  • OBN - Občanská nauka
  • OPS - Operační systémy
  • POA - Počítačové aplikace
  • POG - Počítačová grafika
  • POS - Počítačové sítě
  • PPP - Počítačová podpora projektování
  • PRA - Praxe
  • PRG - Programování
  • PRI - Průmyslová informatika
  • PRO - Projektování
  • PRV - Programové vybavení
  • PSOS - Počítačové sítě a operační systémy
  • REZ - Radioelektronická zařízení
  • SAJ - Seminář z anglického jazyka
  • SIIT - Síťové informační technologie
  • SIT - Síťové technologie
  • SIZ - Silnoproudá zařízení
  • SMA - Seminář z matematiky
  • STR - Strojnictví
  • TED - Technická dokumentace
  • TEV - Tělesná výchova
  • TEZ - Telekomunikační zařízení
  • TVP - Technické vybavení počítačů
  • TVS - Technické vybavení počítačů a sítí
  • VCS - Virtualizační a cloudové systémy
  • WEA - Webové aplikace
  • ZAE - Základy elektrotechniky
  • ZAP - Základy projektování
  • ZDA - Základy databází
  • ZPD - Zpracování dat
  • ZPR - Základy programování
  • ZST - Základy síťových technologií
  • ZWA - Základy webových aplikací

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 1490/7

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 00 602 132

E-mail: spsei@po-msk.cz

Telefon: 596 118 465

ID datové schránky: 89uxrcv


Uložit
Nastavení cookies
Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Pokud zakážete použití cookies, naše webové stránky nemusí fungova správně.
Přijmout vše
Odmítnout
Více informací
Analytické
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout