Logo SOČ
V pátek 7. 5. 2021 proběhlo online krajské kolo SOČ. V oboru č. 10 (elektrotechnika, elektronika a telekomunikace) byly žáky naší školy obhajovány dva projekty (v oboru celkem čtyři).
 
Vítězství si odnáší Dominik Liberda z E4B za „Návrh a implementaci 32bitového RISC-V procesoru na FPGA“ a tým z E3A - Magdaléna Loskotová (80%) a Tomáš Průcha s „Dálkově ovládaným tankem řízeným pomocí Arduina“ obsadil místo čtvrté.

Logo SOČ
V pátek dopoledne 16. 4. 2021 proběhlo online okresní kolo Středoškolské odborné činnosti. Naše škola byla zastoupena v oboru č. 10 (elektrotechnika, elektronika a telekomunikace), jako jediná, třemi pracemi.

Logo SOČ
Letošní školní kolo Středoškolské odborné činnosti proběhlo online 23. března 2021.
 
Přihlášení studenti reagovali na dotazy jednotlivých členů komise a v diskusi obhajovali své práce. Již 18. března do elektronického systému SOČ vložili své dokumentace a vytvořené videoprezentace. Všechny práce byly velmi kvalitně zpracované a rozdíly mezi bodovým hodnocením poroty nebyly u jednotlivých projektů velké.
 
Soutěže se zúčastnilo 5 žáků se 4 pracemi. Všechny byly zařazeny do oboru č. 10 (elektrotechnika, elektronika a telekomunikace).

V celostátním kole soutěže nás letos zastupoval žák Martin Biroščák (I4C) a v mírně zvláštním ročníku a v mírně netypickém oboru matematika získal 8. místo (16 soutěžících celkem). Kompletní výsledky lze najít na web. stránkách: https://www.soc.cz/dokumenty/vysledkove_listiny/2019-20.pdf.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci

K.G.

Logo SOČ
Školní kolo Středoškolské odborné činnosti proběhlo včera 15. dubna 2020 formou videokonference.
 
Přestože byla zrušena většina soutěží, SOČka běží dál (s úpravami v harmonogramu i prezentaci) i v tomto nouzovém období pandemie koronaviru.

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 1490/7

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 00 602 132

E-mail: spsei@po-msk.cz

Telefon: 596 118 465

ID datové schránky: 89uxrcv