Pedagogové

Zjisti, kdo tě bude učit nebo si domluv konzultaci s vyučujícím předmětu.
Bos Petr, Ing.
pedagog, metodik BOZP a požární preventista
zkratka
BOS
kabinet
B407
vyučované předměty
ELA, ELT, ELZ, ZAE
Családiová Irena, Mgr.
pedagog, garant předmětu Chemie a ekologie, enviromentální koordinátor
zkratka
CSA
kabinet
B307
vyučované předměty
CHK, MAT
Drahošová Lenka, Mgr.
pedagog, vernisáže v ŠIC
zkratka
DRA
kabinet
A401
vyučované předměty
CJL, DEJ
Gibalová Helena, Mgr.
pedagog, vedoucí předmětové komise společenských věd, garant předmětu Dějepis, správce dějepisné sbírky
zkratka
GIB
kabinet
B511
vyučované předměty
CJL, DEJ
Gogolka Karel, Ing.
pedagog, garant předmětu Elektrická zařízení, garant předmětu Elektrotechnická měření, správce učebny B506, B507, organizace SOČ
zkratka
GOG
kabinet
B504
vyučované předměty
ELA, ELT
Golembiovská Anna Ing.
pedagog, vedoucí předmětové komise ICT předmětů
zkratka
GOL
kabinet
B611
vyučované předměty
ICT, OPS, WEA, ZWA
Halšková Jarmila Mgr.
pedagog, zástupce ředitele pro pedagogickou práci, člen rozvrhové komise
zkratka
HAL
kabinet
A604
vyučované předměty
PRG
Hercíková Miroslava, Mgr.
pedagog, správce sbírky předmětu Chemie, matematická olympiáda a matematické soutěže
zkratka
HEC
kabinet
C312
vyučované předměty
CHK, MAT
Helsteinová Vladimíra, Mgr.
pedagog, garant předmětu Matematika, správce sbírky Matematika
zkratka
HEL
kabinet
B307
vyučované předměty
FYZ, MAS, MAT
Holá Silvie, Mgr.
pedagog, koordinátor projektu Erasmus+
zkratka
HOL
kabinet
A403
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Hudecová Lenka, Mgr.
pedagog, sportovní akce školy, garant předmětu Tělesná výchova
zkratka
HUD
kabinet
C311
vyučované předměty
ICT, TEV
Hvizdák Ladislav, Ing.
pedagog, správce učebny A706, B604
zkratka
HVI
kabinet
A703
vyučované předměty
ELA, ELT, TVP
Charvátková Jana, Ing.
pedagog, garant předmětu Technická dokumentace, garant předmětu Základy projektování
zkratka
CHA
kabinet
B407
vyučované předměty
DAS, ICT, PPP, TED, ZAP
Kačerovský Antonín, Mgr.
pedagog, garant předmětu Webové aplikace
zkratka
KAC
kabinet
A406
vyučované předměty
ICT, PRG, WEA, ZWA
Kačmařík Jiří, Ing.
pedagog, garant předmětu Síťové technologie
zkratka
KKK
kabinet
A406
vyučované předměty
SIT, TVP, ZST
Kozáková Daniela, Mgr.
pedagog, výchovný poradce
zkratka
KOA
kabinet
A605
vyučované předměty
TEV
Krusberská Ivana, Ing.
pedagog, garant předmětu Ekonomika
zkratka
KRB
kabinet
B407
vyučované předměty
EKO, ICT
Kubíčková Marie, Mgr.
pedagog, vedoucí předmětové komise přírodovědní, garant předmětu Fyzika, správce učeny Fyziky - C208, praxe PF OU
zkratka
KUB
kabinet
C211
vyučované předměty
FYZ, MAS, MAT
Kubinová Vlasta, Mgr.
pedagog, koordinátor tematických plánů, garant předmětu Programování
zkratka
KUI
kabinet
B503
vyučované předměty
DAS, PRG
Lacková Martina, Ing.
pedagog, garant předmětu Počítačové aplikace, garant předmětu Počítačová podpora projektování, člen rozvrhové komise
zkratka
LAC
kabinet
B612
vyučované předměty
POA, PPP, PRA, ZAP
Lukášová Hana, Ing.
pedagog, správce učebny B510
zkratka
LUK
kabinet
B512
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Luptáková Monika, Ing.
pedagog
zkratka
LUP
kabinet
C112
vyučované předměty
CIT, ELG, TVP, ZAE
Martináková Renáta, Ing.
pedagog, koordinátor projektu Erasmus+, garant předmětu Anglický jazyk, správce učebny B508
zkratka
MAR
kabinet
B512
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Merta Daniel, Mgr.
pedagog, správce systému Moodle
zkratka
MER
kabinet
B608
vyučované předměty
PRA
Miarka Rostislav, RNDr., Ph.D.
pedagog, správce webových stránek školy
zkratka
MIA
kabinet
B608
vyučované předměty
ICT, PRG, PRI, WEA, ZWA
Mlejnecká Lucie, Mgr.
pedagog, správce učebny fyziky, fyzikální olympiáda
zkratka
MLE
kabinet
B307
vyučované předměty
FYZ, MAT
Mrázková Jitka, RNDr.
pedagog
zkratka
MRA
kabinet
B512
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Mück Martin, Mgr.
pedagog, správce učebny
zkratka
MUC
kabinet
C111
vyučované předměty
ICT, PRA
Müller Petr, Mgr.
pedagog, správce zámečnícké dílny C014, garant předmětu Strojníctví, garant předmětu Elektrotechnologie
zkratka
MUL
kabinet
C112
vyučované předměty
ELG, MEC, PRA, STR
Návrat Václav, Mgr.
pedagog
zkratka
NAV
kabinet
A407
vyučované předměty
SIT
Němec Martin, Ing., Ph.D.
pedagog
zkratka
NEM
kabinet
B611
vyučované předměty
POG
Nowak Radek, Mgr.
pedagog, člen rozvrhové komise, správce systému Moodle
zkratka
NOW
kabinet
C312
vyučované předměty
DAS, PRG
Obajtek Adam, Mgr.
pedagog, správce učebny B509
zkratka
OBA
kabinet
B307
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Patschka Jan, Ing.
pedagog, koordinátor ICT, garant předmětu Technické vybavení počítačů, garant předmětu Počítačové sítě, vedoucí ŠIC a technického provozu
zkratka
PAS
kabinet
A307
vyučované předměty
POS, SIT
Pavlová Pavlína Ing.
pedagog, koordinator souvislé praxe 2. a 3 ročníků, garant předmětu Silnoproudá zařízení, garant předmětu Základy elektrotechniky, garant předmětu Elektrické stroje a přístroje, koordinátor exkurzí, spolupráce s ČEZ
zkratka
PAV
kabinet
B407
vyučované předměty
ESP, SIZ
Pečtová Alena, Mgr.
pedagog, správce sbírky Anglický jazyk
zkratka
PEC
kabinet
B512
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Plačková Aneta, Mgr.
pedagog, správce učebny B302
zkratka
PLO
kabinet
B612
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Pohludka Jiří, Mgr.
pedagog, garant předmětu Praxe, garant předmětu Průmyslová informatika, správce učeben B603, B606, organizace soutěže "O stříbrný píst"
zkratka
POH
kabinet
A709
vyučované předměty
PRA, PRI
Polák Eduard, Ing.
pedagog
zkratka
POA
kabinet
B504
vyučované předměty
PRA
Poloch Petr, Ing.
pedagog
zkratka
POC
kabinet
B407
vyučované předměty
EEG, ELT, PRA
Pospěch Zbyněk, Ing.
pedagog, ředitel školy
zkratka
POS
kabinet
A611
vyučované předměty
OPS
Revendová Renáta, Ing.
pedagog, koordinátor školního vzdělávacího programu, garant předmětu Databázové systémy, koordinátor projektu "Šablony"
zkratka
REV
kabinet
A403
vyučované předměty
DAS, PRA
Slezák Jan, Ing.
pedagog, školní metodik prevence, garant předmětu Počítačová grafika
zkratka
SLE
kabinet
C212
vyučované předměty
ICT, POG, PRG, TVP
Smyčková Renáta, Ing.
pedagog, vedoucí komise odborných předmětů
zkratka
SMY
kabinet
B503
vyučované předměty
ATT, ELT, TVP
Sousedík Miroslav, Bc.
pedagog, správce B607, C108
zkratka
SOU
kabinet
C111
vyučované předměty
PRA
Šeligová Darja, Mgr.
pedagog, garant předmětu Český jazyk
zkratka
SEL
kabinet
B511
vyučované předměty
CJL
Tesař Radek, Mgr.
pedagog, předseda ČMOS při SPŠ, vedoucí sportovní haly, správce sbírky Tělesná výchova
zkratka
TES
kabinet
C311
vyučované předměty
OBN, TEV
Zapletal Ivo, Ing.
pedagog
zkratka
ZAP
kabinet
B611
vyučované předměty
KAP, PRA, PRG, ZPR
Závadská Anna, Ing.
pedagog, garant předmětu Počítačová podpora projektování
zkratka
ZAV
kabinet
B612
vyučované předměty
POA, PRA, ZAP
Závodná Lenka, Ing.
pedagog, garant předmětu Operační systémy, garant předmětu Informační a komunikační technologie, organizace soutěží v oblasti ICT
zkratka
ZAD
kabinet
A406
vyučované předměty
ICT, OPS
Zelenková Denisa, Mgr.
pedagog, vedouci komise cizích jazyků, garant předmětu Občanská nauka, správce sbírky Občanská nauka
zkratka
ZEL
kabinet
A401
vyučované předměty
ANJ, SAJ
Želazková Pavlína, Mgr.
pedagog
zkratka
ZEA
kabinet
B307
vyučované předměty
CJL

 

Zkratky předmětů

  • AEL - Aplikovaná elektronika
  • AET - Aplikovaná elektrotechnika a elektronika
  • ANJ - Anglický jazyk
  • ASE - Anglický seminář
  • ATT - Automatizační technika
  • AUT - Automatizace
  • CAD - CAD systémy
  • CIT - Číslicová technika
  • CJL - Český jazyk a literatura
  • DAS - Databázové systémy
  • DEJ - Dějepis
  • EEG - Elektroenergetika
  • EEM - Elektronika a elektrotechnická měření
  • EKO - Ekonomika
  • ELA - Elektrotechnická měření
  • ELG - Elektrotechnologie
  • ELM - Elektrická měření
  • ELR - Elektronika
  • ELT - Elektrotechnika
  • ELZ - Elektrická zařízení
  • EPO - Elektronické počítače
  • ERZ - Elektronická zařízení
  • ESP - Elektrické stroje a přístroje
  • FYZ - Fyzika
  • CHK - Chemie a ekologie
  • ICT - Informační a komunikační technologie
  • KAP - Kancelářské aplikace
  • MAS - Matematický seminář
  • MAT - Matematika
  • MEC - Mechatronika
  • MIT - Mikroprocesorová technika
  • MSE - Matematický seminář
  • OBN - Občanská nauka
  • OPS - Operační systémy
  • POA - Počítačové aplikace
  • POG - Počítačová grafika
  • POS - Počítačové sítě
  • PPP - Počítačová podpora projektování
  • PRA - Praxe
  • PRG - Programování
  • PRI - Průmyslová informatika
  • PRO - Projektování
  • PRV - Programové vybavení
  • PSOS - Počítačové sítě a operační systémy
  • REZ - Radioelektronická zařízení
  • SAJ - Seminář z anglického jazyka
  • SIIT - Síťové informační technologie
  • SIT - Síťové technologie
  • SIZ - Silnoproudá zařízení
  • SMA - Seminář z matematiky
  • STR - Strojnictví
  • TED - Technická dokumentace
  • TEV - Tělesná výchova
  • TEZ - Telekomunikační zařízení
  • TVP - Technické vybavení počítačů
  • TVS - Technické vybavení počítačů a sítí
  • WEA - Webové aplikace
  • ZAE - Základy elektrotechniky
  • ZAP - Základy projektování
  • ZPD - Zpracování dat
  • ZPR - Základy programování
  • ZST - Základy síťových technologií
  • ZWA - Základy webových aplikací

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 1490/7

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 00 602 132

E-mail: spsei@po-msk.cz

Telefon: 596 118 465

ID datové schránky: 89uxrcv