Elvac

ELVAC logoFirma Elvac je ryze českou společností. Poskytuje obchodně-technické a inženýrskododavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace, průmyslových a speciálních PC systémů, silnoproudé elektrotechniky a jednoúčelových strojů. V neposlední řadě je ELVAC a.s. aktivní na poli ekologie a světelné reklamy.

KES spol. r. o.

KES logoKES  spol. s r. o. je přední vývojovou a konstrukční  firmou v České republice i v Evropě.  Zároveň   představuje   významného výrobce kabelových svazků   pro světlomety, svítilny a palivové systémy v automobilovém průmyslu.

Více než 900 kvalifikovaných zaměstnanců zajišťuje výrobky vysoké kvality  ve výrobních halách ve Vratimově.   Neustálý rozvoj společnosti   nabízí  profesionální uplatnění v řadě technických specializací absolventům středoškolského a vysokoškolského studia.

Více informací o firmě na http://www.kes.cz/

 

Tieto

tietoSpolečnost Tieto spolupracuje a podporuje studenty v různých oblastech činností (odborné praxe, bakalářské a diplomové práce, exkurze, IT prezentace, workshopy, studentské konference, soutěže apod.).

Více informací na http://www.tieto.cz/careers/studenti/.

Další články...

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...