Eduroam

Eduroam na SPŠei Ostrava

Tato síť umožňuje WiFi připojení jak na SPŠei Ostrava, tak i ve WiFi sítích jiných akademických institucí zapojených do mezinárodního projektu eduroam. Návštěvám z těchto akademických institucí pak umožňuje připojení na SPŠei Ostrava. Další návody můžete nalézt na stránkách projektu eduroam.cz.

Po nastavení připojení do bezdrátové sítě Eduroam budete moci využívat jak připojení do sítě Internet na SPŠei Ostrava tak i v sítích jiných akademických institucí zapojených do projektu Eduroam.

Informace pro návštěvy

Informace pro cizí uživatele, kteří chtějí využít služeb sítě eduroam na SPŠei Ostrava

Eduroam - visitors on SPSei Ostrava

Nastavení bezdrátového WIFI adaptéru