DÍVEJME SE KOLEM SEBE aneb KDE A JAK SE TAKÉ ŽIJE 2023

Vernisáž výstavy fotografií a vyhlášení výsledků soutěže.

Dne 29. 3. 2023 se v galerii Kratochvíle konala vernisáž „Dívejme se kolem sebe aneb Kde a jak se také žije“. Proběhlo vyhlášení výsledků fotografické soutěže, která byla určena všem studentům naší školy. Vítězům byly předány hodnotné ceny – paměťové karty, které věnovala Rada rodičů.

Enviromentální koordinátorka Mgr. Irena Csaladiová rekapitulovala, jak soutěž „Dívejme se kolem sebe aneb Kde a jak se také žije“ na naší škole před lety vznikala, a pochválila vystavené fotografie žáků. Studenti fotografové si všímali jednak přírody, jednak problémových situací. Soutěž motivuje žáky, aby byli zodpovědní ve svém přístupu k životnímu prostředí, v třídění i v recyklaci, a rozvíjí je ve vnímání přírodních krás. Na návštěvníky – studenty, jejich rodiče a učitele - čekalo také občerstvení.

Kulturní odpoledne zpestřili hudebníci: Adam Mihula zahrál na saxofon Yesterday od Paula McCartneyho. Kytarista Daniel Břeska si vybral Scarborough Fair od Simon & Garfunkel. Na závěr vystoupil Filip Hurník s klavírní skladbou Spectre od Alana Walkera.

Výsledky soutěže

KATEGORIE PŘÍRODA

  1. místo: Vojtěch Šenk (I3A)
  2. místo: Ondřej Šindelka (E1B)
  3. místo: Jan Bohoněk (I1B)

 

KATEGORIE EKOLOGIE

  1. místo: Matěj Pagáč (I4B)
  2. místo: Radovan Šťastný (I3C)
  3. místo: Radim Jiránek (E4B)

 

CENA DIVÁKA bude vyhlášena na základě hlasování.

 

V Ostravě dne 30. 3. 2023

Zpracovaly: Mgr. Irena Csaladiová, Mgr. Lenka Drahošová

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 1490/7

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 00 602 132

E-mail: spsei@po-msk.cz

Telefon: 596 118 465

ID datové schránky: 89uxrcv


Uložit
Nastavení cookies
Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Pokud zakážete použití cookies, naše webové stránky nemusí fungova správně.
Přijmout vše
Odmítnout
Více informací
Analytické
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout