Vernisáž fotografií a vyhlášení výsledků soutěže.

Dne 17. 4. 2024 se v galerii Kratochvíle konala vernisáž „Dívejme se kolem sebe“, na které proběhlo vyhlášení výsledků fotografické soutěže určené všem našim studentům.

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod.

Odkaz na schránku důvěry naleznete v sekci Školní poradenské pracoviště.

Od ledna 2024 mohou naši žáci opět využívat služeb školního psychologa. Podrobné informace naleznete v sekci Výchovné poradenství.

Naše škola byla oceněna v soutěži School Friendly v rámci spolupráce s firmami.

School Friendly

Od 5. 1. 2023 bude na naší škole pracovat Školní psycholožka. Bude k dispozici ve čtvrtky a pátky v kanceláři A410. Konzultaci je potřeba si domluvit předem, nejlépe mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve středu 6. 10. 2021 začínají v naší sportovní hale Sportovní hry pro naše studenty. Pokud máš rád sport, jsi vítán.

21. dubna 2021 proběhlo hlasování členů Rady rodičů v soutěži o nejlepší tablo.

1. místo a 5 000,- Kč získává třída I4B

Rodiče ocenili elektronickou formu tabla. Líbilo se jim, že se dá na jednotlivé fotky kliknout a rozbalí se větší náhled dané fotografie. Hodnotili i mobilní verzi tabla.

Tablo I4B

2. místo a 3 000,- Kč získává E4B

Rodiče hodnotili nápaditost a DOBRÝ ROČNÍK. Samozřejmě ocenili i to neformální tablo.

Tablo E4B

3. místo a 2 000,- Kč získává E4A

Tablo E4A

Finanční odměnu zástupci třídy společně s TU převezmou při předávání vysvědčení za 2. pololetí ve čtvrtek 20. května 2021.

• ve 13:00 proběhne aktiv TU
  • od 14:00 budou TH v učebnách