• Aktuality

6. ročník soutěže projektu Kraje pro bezpečný internet

logo kpbiÚčelem projektu je upozorňovat veřejnost a zejména děti a studenty na skrytá nebezpečí spojená s užíváním počítačů, tabletů a chytrých mobilních telefonů a cestou prevence tato nebezpečí minimalizovat.

Žáci a studenti si mohou na webových stránkách www.kpbi.cz prostudovat e-learningové kurzy a krátké videospoty na stále aktuálnější téma bezpečnosti na internetu.

Číst dál ...

Ekoučitel roku 2018/2019 je i na naší škole

recyklohraniSpolečnost Recyklohraní, která již 11 let realizuje vzdělávací program „Recyklohraní aneb Ukliďme si svět“, ocenila ve čtvrtek 6. června 2019 v brněnském hotelu Atlantis třicítku nejlepších učitelů environmentální výchovy z celé ČR. Mezi vybranými ekoučiteli je i naše kolegyně Mgr. Irena Családiová, která u nás vyučuje matematiku a chemii a ekologii.

Číst dál ...

1. místo v krajském kole soutěže Programování

logo programovaniV pátek 26. 4. 2019 proběhlo na VŠB-TU Ostrava – Fakultě elektrotechniky a informatiky krajské kolo Soutěže v programování 2019.

Naši školu reprezentovali tři studenti. Všichni tři soutěžili v kategorii Tvorba webu a umístili se na předních příčkách výsledkové listiny a všichni tři postupují do celostátního kola, které se uskuteční 21. –23. 6. 2019 na Univerzitě v Hradci Králové, na Fakultě informatiky a managementu.

Číst dál ...

Stáž „Jaderná maturita“ v Dukovanech

jaderna maturita 2019 1Naše Jaderná maturita v JE Dukovany započala v úterý 21.5. cestou z ostravského Hlavního nádraží do Třebíče. Cesta travala přibližně 2 hodiny. Po příjezdu do Třebíče jsme se ubytovali v internátě Střední průmyslové školy Třebíč.

Dalšího dne ráno jsme jeli autobusem z internátu do JE Dukovany. Stáž jsme započali úvodním videem, kde byla jaderná elektrárna představena. Poté jsme se přesunuli na svačinku 😊 a po ní započaly zajímavé přednášky, pak následovala exkurze po elektrárně, mohli jsme vidět věci a místa, kde se nedostane jen tak někdo.

Číst dál ...

Další články...

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...