• Aktuality

Dny otevřených dveří (nebo oken) na VŠB

Od 19. ledna 2021 na VŠB pro zájemce o studium připravili několik akcí, které jim umožní dozvědět se vše, co ke správné volbě vysoké školy potřebují.

19. ledna totiž začne online studijní veletrh Gaudeamus, na který bude až do března navazovat několik akcí, na nichž mohou studenti navštívit online přednášky a představení fakult v přímém přenosu.

Číst dál ...

I v době pandemie myslíme na přírodu

Již 10 let se účastníme ekologického projektu Recyklohraní. Projekt je zaměřený na recyklování (sběr nefunkčních baterií a drobného elektrozařízení) a řešení úkolů s ekologickou tématikou. Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili. Úkol jsme úspěšně zvládli a obdrželi poděkování.

Číst dál ...

Energetická olympiáda 2020

na cvut fel bez prijimacek zkuste energetickou olympiaduTřetí ročník Energetické olympiády, kterou pořádá společnost Energetická gramotnost, ve spolupráci se společností ČEPS a s Fakultou elektrotechnickou ČVUT v Praze, proběhl od 6. do 13. listopadu, kdy byli vyhlášení vítězové. Letošní ročník proběhl v on-line formě.

Celkem se účastnilo 258 tříčlenných týmů napříč středními školami všech krajů. Za naši školu soutěžilo 9 týmů elektrotechniků a jeden z nich postoupil mezi 25 nejlepších do finálového kola.

Číst dál ...

Dny otevřených dveří on-line

Pozvánka

Aktuální situace distanční výuky nám neumožňuje prezentovat naši školu osobně. My si však víme rady a připravili jsme pro Vás krátká informativní videa, ve kterých Vám představíme naší školu, možnosti studia naše obory a dalších oblasti z života naší školy. Zhlédněte prosím informativní videa z oblasti dle Vašeho zájmu.

Pokud máte jakékoliv další otázky, které Vám nezodpověděla prezentační videa, tak Vás srdečně zveme v Dny otevřených dveří k setkání s učiteli i vedením školy v online prostředí Microsoft Teams.

Prosím vyberte si dle oblasti zájmu informační video a v době Dne otevřených dveří se můžete připojit k  on-line schůzkám s pedagogy a vedením školy, popř. si stáhněte prezentaci.

Téma Obsah Informační videa On-line setkání v dny otevřených dveří
Microsoft Teams
Prezentace PDF
Škola Rychlé seznámení s naši školou Naše škola    
Škola Základní informace o škole, nabídka oborů a přijímací řízení. Škola a přijímací řízení s vedením školy Škola a přijímací řízení
Obor Elektrotechnika Charakteristika studijních oborů, představení oborových zaměření a odborných předmětů. Elektrotechnika s odbornými učiteli oboru Elektrotechnika Počítačové aplikace
Obor Informační technologie Charakteristika studijních oborů, představení oborových zaměření a odborných předmětů. Informační technologie s odbornými učiteli oboru Informační technologie  
Praxe a spolupráce s firmami Spolupráce s odbornými firmami, VŠ a odborná praxe. Praxe a spolupráce s vedoucím učitelem praxe a koordinátorem exkurzí  
Odborné učebny   Učebna elektroenergetiky - Schrack Učebna elektroenergetiky    
Učebna elektrotechnických měření - ČEPS Učebna elektrotechnických měření    
Učebna robotiky Učebna robotiky    
Učebna mechatroniky Učebna mechatroniky    
Učebna aplikované elektrotechniky   Učebna aplikované elektrotechniky    
Učebna síťových technologií CISCO  Učebna síťových technologií CISCO    
Přírodní vědy Matematika, fyzika, chemie Přírodní vědy s učiteli přírodních věd  
Jazyky Výuka jazyků a zahraniční odborné praxe Erasmus+

Erasmus+
Medailonek rodilého mluvčího
Angličtina v době Covidu

   
Sportovní akitivity Tělesná výchova, sportoviště, lyžařské, sportovní a adaptační kurzy

Sportovní aktivity
Turistický kurz
Adaptační kurz
Lyžařský kurz
Žijeme sportem

   
 Výchovné poradenství Výchovné poradenství věnováno, inkluzi, žákům problémovým, zdravotně nebo sociálně handicapovaným a nadaným.   s výchovkou poradkyní  
Jídelna   Jídelna    

 

 

Virtuální prohlídka školy

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...