Ředitelé školy od roku 1874

Ing. Josef Hübner 1874 - 1919
JUDr. a Dr. mont. Miroslav Rybák 1919 - 1921
Ing. Karel Šváb 1921 - 1939
Ing. Vojtěch Sládeček 1939 - 1941
Dipl. Ing. Franz Schneider 1941 - 1945
Ing. Vojtěch Sládeček 1945 - 1946
Ing. Antonín Špaček 1946 - 1952
Josef Škuta 1952 - 1954
Ing. Vladimír Vančura 1954 - 1970
Ing. Zdeněk Pečka 1970 - 1987
Ing. Miroslav Lenart 1987 - 1990
Ing. Jindřich Kotala 1990 - 1992
Ing. Dušan Pauček 1992 - 30. 4. 2000
PaedDr. Lenka Pavelková 1. 5. 2000 - 31. 7. 2000
RNDr. Vladimír Maňas 1. 8. 2000 - 31. 8. 2008
Ing. Jaroslav Král 1. 9. 2008 - 31. 8. 2019
Ing. Zbyněk Pospěch od 1. 9. 2019

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 1490/7

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 00 602 132

E-mail: spsei@po-msk.cz

Telefon: 596 118 465

ID datové schránky: 89uxrcv