44. ročník SOČ - krajská přehlídka

Logo SOČ
V pondělí 9. května 2022 se na VŠB-TU v Ostravě-Porubě uskutečnilo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti.

V oboru č. 1 – matematika hájil naše barvy Václav Kuboň a byl maximálně úspěšný, tedy zvítězil (celkem 3 práce) a postupuje do celostátního kola.

V oboru č. 10 – elektrotechnika bylo celkem 7 prací a žáci naší školy umístili v následujícím pořadí:
- Matouš Pospíšil – 2. místo (licitace na postup do celostátního kola)
- Magdaléna Loskotová – 5. místo

V oboru č. 18 - informatika obsadil Jiří Ježek 3. místo (celkem 5 prací).

Všichni „sočkaři“ zaslouží poděkování za reprezentaci a velkou gratulaci za pěkné umístění v soutěži.

Celostátní přehlídka SOČ je naplánována na 10. - 12. červen 2022 (Gymnázium J. Ortena, Kutná Hora), postupujícím držíme palce.

Karel Gogolka - školní garant SOČ