Lyžařský kurz II. ročníků 22-26.1.2018

Lyžařský kurz se uskutečnil opět v areálu SKI Karlov, Malá Morávka. Ubytování v Chatě Kazmarka bylo hezké i pro to, že sjezdovka byla nadosah. Sněhové podmínky po dobu pobytu byly výborné, využívali jsme několik typů sjezdovek v okolí našeho areálu. Celkem se kurzu zúčastnilo 56 žáků.

Účastníci kurzu byli žáci druhých ročníků, rozděleni byli do 5 výkonnostně – výcvikových družstev, pro sjezdové lyžování tři a dvě družstva pro snowboard. Poprvé jsme jeli až v pondělí ráno, výcvik začal odpoledne rozdělením do družstev, ještě i v pátek dopoledne probíhala výuka na svahu. Náplň kurzu byla po všech stránkách splněna.

Výcvik a výuku nových lyžařských trendů - carvingového lyžování vedli  kvalifikovaní instruktoři z Lyžařské školy Tombo. Jejich práci a výsledky hodnotím velmi pozitivně, protože vzájemná spolupráce s žáky fungovala na výbornou, a to i při zachování vzájemného respektu instruktor- žák.

Součástí kurzu byly ve čtvrtek závody ve slalomu pro všechna družstva. Úspěšní účastníci lyžařského a snowboardového závodu obdrželi drobné ceny věnované Radou rodičů při SPŠei.

 

V Ostravě 30. 1. 2018                                               vedoucí kurzu a zdravotník LVK 2018 
                                                                                       Mgr. Lenka Hudecová

Kde nás najdete

Kontakt

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky

Kratochvílova 7/1490,
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

  596 118 465, 596 118 466, 596 127 364
(s možností volby)

spsei@po-msk.cz

Další kontakty

Vyhledat...